Warrior Factory CLA 1000 MG 60 KAPSLÍ

CLA - Je přírodní spalovač tuků, konjugovaná kyselina linoleová, která podporuje efektivní spalování tuku. Funguje jako blokátor tuku, snižuje schopnost zásobování tuku v buňkách, zabraňuje nadměrnému tloustnutí a chrání svalovou hmotu před jejím úbytkem v důsledku hubnutí. CLA je vhodný pro dlouhodobé užívání a je to přirozený, cenově přijatelný a efektivní spalovač tuků.... více
279 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
279 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Diskuse

Warrior Factory CLA 1000 MG 60 KAPSLÍ

CLA - Je přírodní spalovač tuků, konjugovaná kyselina linoleová, která podporuje efektivní spalování tuku. Funguje jako blokátor tuku, snižuje schopnost zásobování tuku v buňkách, zabraňuje nadměrnému tloustnutí a chrání svalovou hmotu před jejím úbytkem v důsledku hubnutí. CLA je vhodný pro dlouhodobé užívání a je to přirozený, cenově přijatelný a efektivní spalovač tuků.

 

 

CLA 1000 mg je přirozená látka, která stimuluje odbourávání tukových buněk a ovlivňuje snižování tělesné hmoty. CLA je označením pro konjugovanou kyselinu linoleovou, přirozenou recepturu, která účinně podporuje spalování tuku. Funguje jako bariéra, která brání tuku vstoupit do tukových buněk. Tuk se místo uložení v tukových buňkách přesune do svalových buněk, kde se spálí při produkci energie. Je vědecky dokázáno, že CLA pomáhá snížit množství tělesných tuků a zvětšit čistou svalovou hmotu. CLA snižuje schopnost zásobování tuku v buňkách a zabraňuje nadměrnému tloustnutí. Urychlení spalování tuku podporuje energetické zásobování svalstva, v důsledku toho se zvětší objem čisté svalové hmoty.

 

Spalovač tuků CLA je nenasycená mastná kyselina z přírodních zdrojů, které se v menších množstvích vyskytují v některých druzích masa a mléčných výrobcích. Jako přírodní spalovač tuků, CLA velmi rychle nabrala na popularitě, a to proto, že zvyšuje efektivitu organismu při zpracování a ukládání přijatého tuku. Studie také prokázaly, že CLA dokáže zvýšit schopnost organismu využívat uložený tělesný tuk ve formě energie, zároveň podporovat růst čisté svalové hmoty a chránit tuto svalovou hmotu před úbytkem. CLA je určena na dlouhodobé užívání a jeví se jako přirozený, cenově přijatelný a efektivní spalovač tuků.Počet dávek v balení: 30 (1 denní dávka = 2 kapsle) CELKEM 60 KAPSLÍ!

Složení: Konjugovaná kyselina linolová 80% (CLA), softgelové kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda).

Použití: Užívejte 2 kapsle denně s jídlem a s dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte denní dávku 2 kapsle.

Popis a účinky: 

  • přírodní spalovač tuku

  • podporuje spalování a odbourávání tuku

  • při hubnutí zabraňuje ztrátě svalové hmoty

  • podporuje tvorbu svalové hmoty a chrání ji

  • podporuje imunitní systém

  • může se užívat celoročně, nevyžaduje si pauzu

  • vhodný do diety

     

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Warrior Factory CLA 1000 MG 60 KAPSLÍ

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Gold-centrum
Hornická 1743
41301 Roudnice nad Labem
Česká Republika
IČO: 01232924
Čeština
cz
Croatian
hr
English
en
German
de
Italian
it
Romanian
ro
Slovak
sk